Firmy z BPN-T na Subcontracting 2017

Firmy z BPN-T na Subcontracting 2017

07/06/2017 13:49 przez Katarzyna Dobrzyńska Aktualności Z życia firm

Trzy startupy z Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego - Technology Applied, A+ Ceramics i White Hill poszerzyły grono wystawców szóstej edycji Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting 2017.

Subcontracting to specjalne targi dla podwykonawców przemysłowych, które odbywają się w dniach 6-9 czerwca 2017 r. w Poznaniu. W targach biorą udział przedsiębiorcy posiadający potencjał pracowniczy i zasoby technologiczne, które mogą zaoferować swoim przyszłym zleceniodawcom. Podczas wydarzenia firmy prezentują swoje usługi z zakresu m.in. obróbki metalu, tworzyw sztucznych, drewna i elektroniki. Targi Subcontracting to szansa na znalezienie sposobu, jak wykorzystać wolne moce przerobowe posiadanego parku maszynowego i zwiększyć swoje przychody.

Każda z trzech Parkowych firm świadczy różne usługi: Technology Applied jest biurem świadczącym kompleksowe usługi w zakresie projektowania 3D oraz produkcji addytywnej, A+ Ceramics  związana jest  z szeroko pojmowaną inżynierią materiałową, White Hill dostarcza oprogramowanie takie jak platformy e-commerce, aplikacje mobilne, systemy ERP i inne.

Oprócz startupów z BPN-T Białystok reprezentują również inni członkowie Klastra Obróbki Metali, który w tym roku jest partnerem targów.