Finał projektu Science Battle Coral edition

Finał projektu Science Battle Coral edition

20/04/2016 08:00 przez BPN-T Aktualności

19 kwietnia 2016 r. w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym odbył się finał projektu Science Battle - Coral edition. Przez ostatnie trzy miesiące dziewięciu studentów białostockich uczelni, podzielonych na trzy drużyny, zmagało się z zagadnieniem budowy modelu sprzedaży mikroinstalacji fotowoltaicznej. Praca nad rozwiązaniem odbywała się pod okiem ekspertów i mentorów z firmy Coral oraz z Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. 

Uczestnicy wzięli również udział w szkoleniu z zakresu budowy modelu biznesowego na podstawie Business Model Canvas.


Podczas finału Science Battle - Coral edition zaprezentowane zostały modele sprzedaży mikroinstalacji fotowoltaicznej, a komisja składająca się z przedstawicieli firmy Coral oraz Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego wyłoniła zwycięzców. O wygranej zdecydowały przede wszystkim innowacyjność, przewaga konkurencyjna, umiejętności prezentacyjne, a także komercyjny potencjał przygotowanego rozwiązania.

Zwycięzcami okazali się Paweł Bakuniewicz, Dariusz Andrejuk oraz Jakub Waszczuk.


Każdy z uczestników projektu otrzymał voucher na szkolenie fotowoltaiczne akredytowane przez Urząd Dozoru Technicznego. Nagrodami w projekcie były również trzymiesięczne płatne staże w przedsiębiorstwie Coral dla najlepszych uczestników.


Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom!