EVEN-STEVEN w Hub of Talents 2

EVEN-STEVEN w Hub of Talents 2

15/05/2023 10:30 przez Barbara Supińska Aktualności

Revamper11 to aplikacja wspierająca widoczność organiczną witryn w wyszukiwarkach, nad którą pracuje startup EVEN-STEVEN.

Ruch naturalny potrafi odpowiadać nawet za 40% przychodów i daje szansę do dalszych aktywności prosprzedażowych w formie remarketingu (wyświetlanie reklam użytkownikom, którzy odwiedzili stronę) oraz retargetingu (selekcja użytkowników wykazujących największą tendencję do zakupów).  

Czytelność struktury strony – zarówno dla internautów, jak i botów wyszukiwarek – jest jednym z najistotniejszych czynników determinujących sukces SEO.

Revamper11 umożliwia revamping (porządkowanie witryny), poprzez eliminowanie kluczowych problemów występujących w mapach xml. Narzędzie weryfikuje czy istnieją rozbieżności pomiędzy listą adresów występujących w indeksie wyszukiwarki, realną liczbą URL i danego serwisu/witryny a obrazem tej witryny przekazywanym w mapie. Program analizuje błędy i pozwala na zgłaszanie stron do ponownego crawlowania (odwiedzanie witryny przez boty wyszukiwarki), w celu szybszej indeksacji w wyszukiwarce Google. 


Revamper11 poza architekturą strony będzie również monitorował kluczowe ustawienia SEO i rekomendował gotowe do wdrożenia rozwiązania, maksymalizujące szanse na znalezienie się w TOP3 na kluczowych frazach. Aplikacja za sprawą API pozwoli na integracje z najpopularniejszymi platformami e-commerce oraz systemami PIM – dzięki czemu wskazówki mogą być wdrażane automatycznie, bez konieczności manualnej implementacji.  

App that “Maps your gaps!” 

Daj się znaleźć w sieci, dzięki aplikacji Revamper11

[Grafika nagłówkowa przedstawia diagram - w środku napis SEO i 7 wychodzących rozgałęzień do ikonek tj. lupa, chmura, czy wykresy.  W tle sylwetka osoby wskazującej na napis SEO. Na dole granatowy pasek z nazwą startupu: EVEN-STEVEN. W górnym prawym rogu logotyp Hub of Talents 2.]


[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo BPN-T, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.]