ECUCAT w Hub of Talents 2

ECUCAT w Hub of Talents 2

22/05/2020 10:00 przez Katarzyna Rawska Aktualności

W ramach Hub of Talents 2 EduCat tworzy pierwszą w Polsce platformę internetową łączącą przyszłych licealistów i studentów z liceami i uczelniami w Polsce i zagranicą.

Platforma będzie posiadała podpięte profesjonalne narządzie, diagnostykę i dzięki temu będzie pełniła rolę doradczą, a nie jedynie łączyła młodych uczniów z liceami i uniwersytetami, co pozwoli znacząco odróżnić się od obecnych graczy na rynku. 


Obecne na rynku firmy skupiają się wyłącznie na procesie aplikacyjnym i pozyskaniu od tego procesu prowizji, natomiast nie skupiają się na doradztwie i edukacji. Niewykorzystana jest również nisza polegająca na łączeniu studentów/absolwentów studiów zagranicznych, czyli często najzdolniejszych i najambitniejszych studentów z przyszłymi pracodawcami. W całym cyklu życiu klienta można wykorzystać również ten potencjał i go zmonetyzować, czego obecnie nie robi nikt na rynku. 


Platforma EduCat będzie również jako jedyna pełniła funkcję edukacyjną, a tę funkcję będzie realizowała przez content. Obecnie wielu licealistów nie ma świadomości jak wybrać liceum czy studia zagranicą, nawet nie wiedzą od czego zacząć. Nie ma na rynku produktu, który edukowałby w procesie wyboru i złożenia aplikacji. EduCat chce pełnić rolę edukatora, poprzez content, co również będzie pełniło rolę marketingu i pozwoli wygrać w Google search.


Strona projektu: 
https://educat.study