Jedzenie z dostawą w wersji platformy mobilnej „Easyorder”

Jedzenie z dostawą w wersji platformy mobilnej „Easyorder”

05/10/2016 08:27 przez Julita Pytel Aktualności

Już ponad połowa Polaków zamawia jedzenie z dostawą do domu i pracy. Zbyt długi czas obsługi oraz brak aktualnych informacji w Internecie na temat menu prowadzi często do zniecierpliwienia klientów. Złoty środek znalazł Kacper Żbikowski. Jest on autorem projektu platformy mobilnej „Easyorder”, który został zakwalifikowany do inkubacji w ramach Platformy startowej dla nowych pomysłów „Hub of Talents”.

Już ponad połowa Polaków zamawia jedzenie z dostawą do domu i pracy. Spora część korzysta przy tym z aplikacji internetowych pomagających w wyszukaniu interesujących i sprawdzonych restauracji czy barów. Nie zawsze jednak kończy się to sukcesem. Zbyt długi czas obsługi oraz brak aktualnych informacji w Internecie na temat menu prowadzi często do zniecierpliwienia klientów. Złoty środek znalazł Kacper Żbikowski. Jest on autorem projektu platformy mobilnej „Easyorder”, który został zakwalifikowany do inkubacji w ramach Platformy startowej dla nowych pomysłów „Hub of Talents”.


Młody pasjonat finansów i aplikacji mobilnych podjął współpracę z Białostockim Parkiem Naukowo-Technologicznym, gdzie pod okiem ekspertów i mentorów będzie miał szansę pracować nad rozwojem własnego projektu. Platforma mobilna „Easyorder” pozwoli zamówić jedzenie, gdziekolwiek się jest. To oznacza, że każdy będzie mógł sprawnie i efektywnie zrealizować zamówienie, bez względu na to, czy jest się w podróży, w domu czy w hotelu. Dodatkowym atutem platformy jest możliwość zamówienia jedzenia za pomocą aplikacji podczas pobytu w restauracji. To zdecydowanie skróci czas oczekiwania na posiłek oraz pozwoli na delektowanie się czasem spędzonym w atrakcyjnym wnętrzu, bez zbędnych formalności i czekania na obsługę.


Pomysłodawca zdobył doświadczenie biznesowe w amerykańskich i brytyjskich korporacjach. Osiągnął tam umiejętność pracy pod presją czasu. To wszystko stało się fundamentem jego osiągnięć. Dopracowanie szczegółów projektu „Easyorder” zajmuje pana Kacpra od ponad roku. Jeżeli wszystko ułoży się po jego myśli, już niedługo będziemy mogli bez problemu zamawiać jedzenie z dostawą do domu i pracy. Kacper Żbikowski jest młodym, pełnym pasji innowatorem. Dzięki pomysłom takich jak on osób nasze życie staje się łatwiejsze.