EastMedia 2016

EastMedia 2016

21/03/2016 08:00 przez BPN-T Aktualności

Zbliża się druga edycja największej w Polsce Północno-Wschodniej konferencji poświęconej nowoczesnemu marketingowi - EastMedia. Charyzmatyczni prelegenci reprezentujący znane marki, aktualne i ważne tematy, praktyczna wiedza potrzebna każdemu, kto pragnie wznieść swoją firmę na nowy poziom już 15 i 16 kwietnia w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym.

Jak skutecznie promować swoje produkty i usługi? Jak korzystać z social mediów, aby wyprzedzić konkurencję? Jak budować przyjazną markę i stworzyć porywające success story? Jak dogonić gigantów w medialnej rewolucji? W końcu, jaką drogę musi obrać firma, żeby stać się marką? I co decyduje o tym, że marka niczym nowoczesna religia, potrafi pociągnąć za sobą tłumy jej wyznawców? Właśnie o tym chcemy mówić podczas EastMedia. 

Zaprosiliśmy porywających prelegentów, którzy na co dzień rozwijają własne przedsiębiorstwa lub zarządzają dużymi firmami nadając markom niepowtarzalną osobowość. Podzielą się oni praktyczną wiedzą i skutecznymi narzędziami z tymi, którym zależy na wzniesieniu swojej firmy na wyższy poziom rozwoju.

informuje Anna Daszuta-Zalewska, Dyrektor Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego.

15 i 16 kwietnia będziecie mieli możliwość uczestniczyć w kolejnej edycji EastMedia! Na uczestników czeka 11 prezentacji, podczas których zostaną poruszone między innymi tematy dotyczące video marketingu, RTM, onboardingu czy też landingów. Nasze eventy cenione są nie tylko za wartościowe treści, ale również za atmosferę, networking i after party! Cieszymy się, że możemy organizować coś, co cieszy się tak dużym zainteresowaniem!

dodają Kamila Kiersznowska i Piotr Kiełcz z EastCamp Białystok.

Więcej informacji o Prelegentach znajduje się na stronei internetowej wydarzenia: www.east-media.pl.

Konferencja EastMedia skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych marketingiem, a w szczególności do właścicieli firm, pracowników działów marketingu, PR, sprzedaży, freelancerów samodzielnie rozwijających własną markę. W wydarzeniu odnajdą się te osoby, które mają świadomość nieustannych zmian, za którymi albo się na bieżąco podąża, albo się przegrywa. Jest to też świetna okazja do networkingu i poznania ciekawych osób z branży.


East-Media odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym, przy ul. Żurawiej 71 w Białymstoku. Opłata konferencyjna za udział w dwudniowym wydarzeniu wynosi 39 zł brutto. Rejestracja na wydarzenie poprzez stronę eastmedia2016.evenea.pl. Więcej informacji o wydarzeniu na east-media.pl oraz facebook.com/EastMediaBialystok.


Organizatorzy: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, EastCamp Białystok

Partnerzy: DrTusz, PlusBus, kawiarnia Fama

Patroni medialni: Online Marketing Polska, Dziennik Internautów, Nowy Marketing, MamStartup, Gazeta Wyborcza, BiałystokOnline.pl.

Pliki do pobrania

  • Regulamin EastMedia 2016