Współpraca z markami - Centroom Przedsiębiorczości

Współpraca z markami - Centroom Przedsiębiorczości

20/11/2017 10:41 przez Katarzyna Dobrzyńska Aktualności

O tym, jak wygląda współpraca influencera ze znaną marką, możesz usłyszeć na żywo podczas warsztatu w biurze coworkingowym Centroom już 28 listopada. Jeżeli jesteś aktywny w social media, masz swoją społeczność i zaczynają się odzywać do Ciebie firmy z pytaniem o współpracę - nie przegap tego spotkania!

Jeśli prowadzisz swój blog/kanał na YouTube/profil na Instagramie/fan page na Facebooku/inne działania w internecie, w którymś momencie zaczyna Ci „grozić” popularność. Gratulacje! Najwidoczniej jesteś dobry w tym, co robisz i zasługujesz na sławę. Zaczynają spływać pierwsze propozycje od firm, które znasz z telewizji i gazet. Ze zdumienia przecierasz oczy i najchętniej z radości zrobiłbyś im kampanię zupełnie bezpłatnie – z wdzięczności, że Cię zauważyły. Wstrzymaj się z tym, odetchnij głęboko, przemyśl to. A najlepiej zapisz się na szkolenie: „Współpraca z markami przy kampaniach reklamowych”, jakie poprowadzi Judyta Kokoszkiewicz – autorka bloga Żudit.pl oraz specjalistka od marketingu i promocji. 


2-godzinne spotkanie o warsztatowym charakterze odbędzie się w biurze coworkingowym Centroom, zarządzanym przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny


Tematyka warsztatów: 

 Na spotkaniu dowiesz się wielu przydatnych rzeczy, m.in.

  • jak wyceniać poszczególne działania reklamowe (przykłady z blogosfery), 
  • kiedy zgodzić się na barter, 
  • jak komunikować się z agencjami reklamowymi; czyli czego nie znoszą marketerzy, 
  • czy i w jakiej formie warto wysłać ofertę do agencji reklamowych.  


Adresaci spotkania 

Warsztat skierowany jest do influencerów, blogerów, youtuberów, instagramerów, specjalistów social media i każdego, kto chciałby na żywo usłyszeć o realiach współpracy z markami z ust popularnej blogerki.

Judyta Kokoszkiewicz 


Z wykształcenia językoznawca, z zamiłowania dziennikarka i blogerka. Jej blog - żudit.pl, dwukrotnie trafił do ścisłego finału Onet Blog Roku w kategorii Lifestyle, był też Nadzieją Roku w rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów Jasona Hunta w 2014 roku. Judyta na co dzień pracuje w Wydawnictwie Kobiecym, gdzie dba o marketing książek: działania z influencerami, mediami ogólnopolskimi; prowadzi konta firmowe na Instagramie. W ostatnich latach przeprowadziła na swoim blogu akcje reklamowe z markami takimi jak: Rainbow, Nivea, Dulux, Velvet czy Wydawnictwo Znak. Na co dzień zajmuje się też komunikacją z blogerami i instagramerami, dbając, by każda książka z Wydawnictwa Kobiecego była jak najlepiej wypromowana w social media.   


Temat: Współpraca z markami w kampaniach reklamowych 

 

Gdzie: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok 


Kiedy: 28.11.2017r., godz. 16.30-18.30 


Prowadzenie: Judyta Kokoszkiewicz, Żudit.pl 


Cena: 29 zł 

Partnerem medialnym cyklu Centroom Przedsiębiorczości jest portal Białystok Online.

Partnerem medialnym cyklu Centroom Przedsiębiorczości jest portal Białystok Online.