Czytaj szybciej, zrozum więcej. Praktyczne warsztaty w biurze Centroom

Czytaj szybciej, zrozum więcej. Praktyczne warsztaty w biurze Centroom

02/10/2018 10:53 przez Katarzyna Dobrzyńska Aktualności

Szybkie czytanie nie jest cechą wrodzoną. To umiejętność, którą można i warto w sobie wypracować. Do tego zachęca Centroom, w którym 23 października odbędą się warsztaty wprowadzające w arkana technik służących szybszemu czytaniu z wiekszym rozumieniem treści. Poprowadzi je Bartosz Gawryluk, który zdążył przeczytać 1200 książek!

Nie ma znaczenia, czy przeglądamy Facebooka, czytamy artykuł w internecie czy grubą książkę. Na czytaniu w dużym przybliżeniu spędzamy około 20 godzin tygodniowo. A co jeśli byłaby możliwość nauczyć się czytać nawet o połowę szybciej? Nawet 2-3 razy szybciej? Jak wiele czasu by to zaoszczędziło? Jakie nowe możliwości by to otworzyło przed każdym z nas? 


Nie są to tylko puste pytania. Nauczenie się szybkiego czytania jest proste i do zrobienia przez każdego. I wbrew pozorom, czytając szybciej, poprawia się też zrozumienie i koncentracja. Tak przynajmniej twierdzi Bartosz Gawryluk, który poprowadzi październikowe spotkanie w biurze coworkingowym Centroom, organizowane w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości.   

Zapisz się TUTAJ

Podstawy nauki szybkiego czytania

Spotkanie w Centroom 23 października o godz. 16.30, wzbogaci uczestników w wiedzę i praktyczne techniki do nauki szybkiego czytania.   


Dowiedzą się oni m.in.: 


  • Jakie są najczęstsze mity i błędy w trakcie czytania, które pochłaniają mnóstwo czasu. 
  • Jak wybierać książki, dopasowane do siebie i swoich potrzeb. Już ta jedna umiejętność pozwoli zaoszczędzić setki godzin. 
  • Jak dzięki kilku prostym ćwiczeniom, przyśpieszyć czytanie nawet do 30-50%. Już w trakcie trwania warsztatu! 
  •  Jak zwiększyć poziom rozumienia tekstu i rozpocząć szybsze korzystanie z przeczytanych informacji.  

Podsumowanie:

Zapisy: https://bpnt.bialystok.pl/PL/spolecznosc-bpn-t/startup-kalendarz/centroom-przedsiebiorczosci-16-warsztat-szybkiego-czytania

Cena: 29 zł 

Miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok 

Termin: 23.10.2018 r., godz. 16.30-18.30 

Organizator: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny 

Prowadzenie: Bartosz Gawryluk 

Patronat medialny: Bialystokonline.pl