CITY2 w Hub of Talents 2

CITY2 w Hub of Talents 2

20/04/2020 10:00 przez Katarzyna Rawska Aktualności

CITY2 w ramach Hub of Talents 2 tworzy Managera Talentów Doradca Przyszłości (DP). Jest to oparte o sztuczną inteligencję rozwiązanie informatyczne służące wspomaganiu zarządzaniem posiadanymi talentami i kompetencjami w inteligentnych miastach. Pozwoli ono na korzystanie z doradztwa przez cały rok, 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

W tym rozwiązaniu sztuczna inteligencja jest wykorzystywana do połączenia sektora doradztwa kariery z rynkiem pracy. Proces doradczy jest połączony z edukacją i rozrywką. Wirtualny doradca dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji (AI) oraz technologii przetwarzania języka naturalnego (NLP) swobodny sposób porozumiewają się z rozmówcami za pomocą czatu(umieszczonego na stronie internetowej, w mediach społecznościowych lub w dedykowanych aplikacjach i komunikatorach) i podpowiada imścieżkę edukacyjno-zawodową. 


W DP zespół używa obrazów, by nauczyć się kim są młodzi ludzie i pomóc im zaplanować rozwój i ścieżkę kariery (Menadżer Kariery). 🧑💼💹 Startup tworzy Alfabet/Standard/Kod opisu człowieka za pomocą znaków graficznych, które rozumie pokolenie XYZ 🧑🏫 i  asystent SI 🤖 "Doradca Przyszłości".


Znaki są oparte o autorskie algorytmy i profilowanie służą również do (do szybszej nawigacji we współczesnym świecie, tak aby efektywniej i z większą satysfakcją łączyć się z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach, pasjach, aby realizować ciekawe projekty) znajdywania bliźniaczej duszy w szkole, na zajęciach i wydarzeniach i łączenia się w grupy tematyczne. 🧑 🤝 🧑