Zbuduj Zespół Marzeń – warsztaty z Team Building w Centroom

Zbuduj Zespół Marzeń – warsztaty z Team Building w Centroom

10/04/2017 11:45 przez Adam Gardocki Aktualności

Jeden człowiek jest w stanie wymyślić nową usługę lub produkt, jednak to zespół swoją pracą i połączeniem talentów potrafi wprowadzić go na rynek i komercjalizować. Jak zbudować wymarzony team? Dowiecie się 25 kwietnia na warsztatach w Centroom. To już 3 spotkanie w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości.

Słyszeliście, że ludziom łatwiej jest przekonać inwestorów do wejścia w ich projekt, kiedy zaprezentują zgrany zespół, jaki stworzyli? Bo zespół to obietnica, promesa sukcesu. Gdzie jeden nie może, tam zespół dopomoże! Stare powiedzenie mówi: „Co dwie głowy, to nie jedna”. A co, jeśli głów jest kilka?

Większość początkujących przedsiębiorców niestety po macoszemu podchodzi do kwestii doboru odpowiednich ludzi, którzy będą pracować na wspólny sukces – zamiast tego przechodzą w tryb „Zosi-Samosi” i próbują prowadzić przedsięwzięcie samodzielnie, co w efekcie często prowadzi do porażki.


Wiele historii z życia znanych brandów pokazuje, że ich potęga została zbudowana m.in. dzięki temu, że pracownicy stali się niejako ambasadorami marki, wierząc w jej wartości. Nie byłoby to możliwe bez charyzmatycznego szefa, który potrafił zintegrować grupę i zarazić ich pasją do tego, co robi. Walt Disney w trudnych początkach swojej biznesowej przygody nie miał czym płacić ludziom z firmy za ich pracę, a mimo to nie odchodzili – zostając przy swoim mistrzu, razem z innymi współpracownikami. 


To jest właśnie siła grupy – solidarnej, gotowej znosić chwilowe kryzysy, by dojść wspólnie do celu. W każdym miejscu pracy od razu można wyczuć, czy pracownicy tworzą zgrany zespół. 


Jak więc stworzyć Zespół Marzeń? O tym dowiesz się na kolejnych warsztatach z cyklu Centroom Przedsiębiorczości 25 kwietnia.

Opłata za uczestnictwo w warsztacie wynosi 19zł.

W trakcie zajęć uczestnicy:

  • zastanowią się nad znaczeniem i rolą zespołu w prowadzeniu działalności,
  • przekonają się, kto działa efektywniej – jednostka czy zespół,
  • nauczą się dobierać odpowiednich ludzi do swojego zespołu,
  • zostaną zainspirowani do zmiany dotychczasowego myślenia o nawiązywaniu współpracy.

Zajęcia poprowadzi Adam Gardocki – pracownik Działu Promocji Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. W latach 2013-2016 związany Inkubatorami AIP, gdzie odpowiadał za 3 Inkubatory zlokalizowane na terenie Białegostoku. W tym czasie koordynował ponad 170 przedsięwzięć biznesowych, realizowanych w województwie podlaskim. Specjalizuje się w obszarze tworzenia i rozwijania startupów oraz marketingu zarówno stacjonarnego jak i internetowego. Absolwent Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku. W wolnych chwilach poszerza swoją wiedzę z zakresu nowych technologii, funkcjonowania przedsiębiorstw w sektorze MŚP oraz źródeł finansowania startupów.


Data: 25.04.2017, godz. 16.30

Miejsce: biuro coworkingowe Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok 

Organizator: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny