Centroom Przedsiębiorczości #2

Centroom Przedsiębiorczości #2

08/03/2017 11:00 przez Adam Gardocki Aktualności

Szykują się kolejne warsztaty w ramach akcji Centroom Przedsiębiorczości. Tym razem uczestnicy będą pracować nad rozwinięciem w sobie cech idealnego przedsiębiorcy. Spotkanie już 28 marca, w biurze coworkingowym Centroom przy ul. Sienkiewicza 9.

Jeżeli do tej pory myślałeś, że człowiekiem sukcesu trzeba się urodzić, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: jesteś w błędzie! Człowiekiem sukcesu można się stać – ciężko na to pracując. Bardzo motywuje fakt, że ludzie sukcesu nie dotarli na szczyt jedynie dzięki wrodzonym cechom charakteru. Ich biznesowy triumf w dużej mierze jest efektem umiejętności oraz kompetencji, jakie nabyli w drodze modelowania.


Są pewne cechy, łączące ludzi tworzących dochodowe biznesy. Czy wiesz o jakich kompetencjach mowa? 


W trakcie 1,5-godzinnych warsztatów w Centroom, uczestnicy będą mieli okazję m.in. odkryć, które cechy posiadają, a które są obszarem wymagającym pracy. Stworzą własny model kompetencji idealnego przedsiębiorcy, dzięki któremu poznają swoje słabe i mocne strony oraz zweryfikują, czy posiadają odpowiednie kompetencje do prowadzenia przedsiębiorstwa. I jak zawsze podczas tego typu spotkań – będą mogli nawiązać nowe znajomości z innymi uczestnikami warsztatów.   

Zajęcia o warsztatowym charakterze będą składały się z 2 części:

  • merytorycznej: wprowadzenia i omówienia modelu 12 cech foundera,
  • praktycznej: praca nad kompetencjami miękkimi; zapewniona luźna atmosfera.  

W części praktycznej uczestnicy wykonają ćwiczenia, które będą miały na celu identyfikację obszarów do ich rozwoju. Prowadzący przeprowadzi ćwiczenie polegające na mapowaniu strategii jako narzędzia do wspierania nauki dobrych nawyków.   

Uczestnicy zapoznają się z wywiadami m.in. z Bobem Dorfem, Krzysztofem Kowalczykiem, Piotrem Wilamem, czy Tadem Witkowiczem, dzięki czemu uświadomią sobie, jakie cechy powinien posiadać przedsiębiorca z perspektywy osób mających duże doświadczenie w biznesie.   


Warsztaty poprowadzi Adam Gardocki z Działu Promocji Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego. 


Termin wydarzenia: 28.03.2017, godz. 16:30-18:00  

Miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok  

Opłata za uczestnictwo: 29 zł  

Patronem medialnym wydarzenia jest: BialystokOnline.plPatronem medialnym wydarzenia jest: BialystokOnline.pl