BPN-T partnerem infoShare 2018

BPN-T partnerem infoShare 2018

06/04/2018 08:30 przez Katarzyna Dobrzyńska Aktualności

Zapraszamy na infoShare 2018 - największą w Europie Środkowo-Wschodniej konferencję skoncentrowaną na technologii, nowych mediach i wsparciu dla młodych firm. Białostocki Park Naukowo-Technologiczny został Community Partnerem wydarzenia i z tej okazji ma dla Ciebie niespodziankę!

Ponad 120 prelegentów, kilka równoległych ścieżek tematycznych, liczne warsztaty, około 6000 uczestników - to wszystko w Gdańsku od 22 do 23 majana terenie Amber Expo podczas konferencji infoShare 2018. Wydarzenie gromadzi developerów, specjalistów IT, marketerów i fanów nowych technologii.


Na konferencji spotkasz również międzynarodowych inwestorów, młodych przedsiębiorców i startupy.

infoShare to ogromna dawka wiedzy o nowych technologiach, mediach oraz trendach w biznesie, ale również możliwość poznania inspirujących ludzi i nawiązania nowych kontaktów. 

Sprawdź jakie masz opcje i zarejestruj się:
infoshare.pl/is-register/#main

W tym roku na konferencji wystąpią m.in. Nick Caldwell (Reddit), Michał Szafrański (jakoszczedzacpieniadze.pl), Paul Bakaus (Google), Maciej Lewiński (maciejlewinski.pl), Piotr Konieczny (niebezpiecznik.pl), Pierre Lechelle (SaaS Growth Marketer) i wiele, wiele innych.


Białostocki Park Naukowo-Technologiczny został Community Partnerem konferencji. Poniżej mamy dla Ciebie 10% kod rabatowy na wszystkie wejściówki oraz warsztaty na infoShare. Widzimy się w Gdańsku!