Bezpłatny warsztat z Power BI w BPN-T

Bezpłatny warsztat z Power BI w BPN-T

11/05/2017 08:22 przez Barbara Supińska Aktualności

Świat składa się z danych. Dane rządzą komunikacją i wymianą informacji. Biznes opiera się na danych. Jak się nie pogubić w chaosie i w czytelny sposób zaprezentować to, co bywa niezrozumiałe? Jak szybciej wyciągać wnioski, prowadzące do słusznych decyzji?

Na szczęście można ogarnąć chaos danych jednym skutecznym narzędziem. 16 maja w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się darmowy warsztat z narzędzia Power BI. Będzie to okazja by nauczyć się, jak tworzyć własne dashboardy i wizualizacje danych w kilkadziesiąt minut!

Korzyści
Po warsztacie będziecie potrafili przekształcać swoje dane w interaktywne dashboardy i raporty, które pomogą Wam znaleźć odpowiedzi na największe problemy w firmie. Business intelligence jakiego jeszcze nie było - od danych do wniosków w kilka minut.

O narzędziu
Power BI to potężne narzędzie - w połączeniu z nowoczesnymi metodami wizualizacji danych pozwala wyciągnąć niesamowite wnioski. Podłącz się do tysięcy źródeł danych, upraszczaj procesy, w przeciągu minut przeprowadź dogłębną analizę finansową swojej firmy. Twórz wyjątkowe raporty i publikuj je w formie dashboardów dostosowanych pod komputery i urządzenia mobilne.

Prowadzący
Warsztat poprowadzi Marek Matuszewski - absolwent wydziału informatyki Politechniki Białostockiej. W 2012 roku reprezentował Politechnikę Białostocką na konkursie ImagineCup i wraz z drużyną BugBusters zdobyli 4 miejsce na finałach ogólnopolskich. W chwili obecnej Marek prowadzi dobrze prosperującą firmę informatyczną w Niemczech. Aktualnie jego głównym zajęciem jest Business Intelligence – podczas prezentacji przedstawi najnowsze narzędzie Microsoftu w dziedzinie wizualizacji danych i tworzenia niesamowitych interaktywnych raportów: Power BI. Marek posiada bogate doświadczenie jako mówca – licząc tylko ostatnie miesiące wystąpił m. in. Na Office365 Business Tag, który odbywał się w siedzibie Microsoftu w Monachium, czy na największych targach technologicznych w Europie – CeBIT. Ponadto jest aktywny w wielu Power BI User Grupach w Niemczech. Na dzień dzisiejszy wystąpił w Kolonii oraz we Frankfurcie, a w lipcu będzie prezentował moc Power BI w Hamburgu. Podczas ostatniej fazy prezentacji – Q&A – będziecie mogli zapytać Marka o realia IT w Niemczech.

Termin: wtorek 16 maja 2017 r., godzina 12:00 (czas trwania 90 min.)
Miejsce: Transferownia BPN-T, ul. Żurawia 71, Białystok
Wymagania: własny laptop

Zapisz się
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.