Azure Workshops #4 w BPN-T

Azure Workshops #4 w BPN-T

25/07/2019 14:54 przez Katarzyna Rawska Aktualności

Już po raz czwarty w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym odbędą się warsztaty organizowane przez Microsoft Azure User Group Poland. Tematem spotkania będzie ARM od podstaw, a poprowadzą je Michał Furmankiewicz i Michał Smereczyński. Wszystkich fanów narzędzia Microsoft Azure zapraszamy do BPN-T 10 sierpnia 2019 r. na godzinę 9:00.

Usługa ARM (Azure Resource Manager) to usługa wdrażania i zarządzania dla platformy Azure. Zapewnia ona spójną warstwę zarządzania, która umożliwia tworzenie, aktualizowanie i usuwanie zasobów w subskrypcji platformy Azure. 


Na warsztatach dowiesz się nie tylko jak działa usługa ARM, ale również jak jej używać.

Zapisz się TUTAJ

Warsztaty są bezpłatne po wcześniejszej rejestracji.

Prowadzący

Michał Furmankiewicz


Michał pracuje jako Head of Consulting w Chmurowisku i odpowiada za cały consulting w ramach projektów doradczych, szkoleniowych i wdrożeniowych.
Przez 11 lat pracował w Microsoft, gdzie ostatnie 4 poświęcił tylko i wyłącznie rozwiązaniom Chmurowym piastując rolę Architekta Rozwiązań Chmurowych dla wielu firm w Polsce.
Stara się rozumieć biznesowe aspekty technologii i szukać motywacji, które pozwalają uruchamiać duże projekty migracyjne czy innowacyjne.
Lubi nowe technologie i stara się je wykorzystać w realnym biznesie. Chmurę postrzega jako narzędzie, które może pomóc w transformacji firmy. W wolnym czasie występuje na konferencjach, meetupach lub pisze na blogu cloudarchitects.pl. Kiedy czasu jest naprawdę dużo, zakłada słuchawki i bawi się technologią w ramach rozrywki umysłowej. Tylko dla siebie i dla zabawy


Michał Smereczyński


Microsoft MVP w kategorii Microsoft Azure. Wiceprezes EntropyGuru. Azure Architect, konsultant i Cloud Solution Provider. Ewangelista rozwiązań Open Source i interoperacyjności.