AI WORD w Hub of Talents 2

AI WORD w Hub of Talents 2

07/06/2021 10:00 przez Katarzyna Rawska Aktualności

IssueCHECK to inteligentny asystent klienta w formie czatu, odpowiadający w języku naturalnym, który ma na celu poprawę standardu obsługi użytkowników sklepów internetowych i innych podmiotów oferujących swoje usługi online.

Dzięki zaawansowanemu systemowi analizy i rozpoznawania pisemnych zapytań użytkowników, jest on w stanie trafnie odczytać intencję pytającego. Na tej podstawie system przedstawi rozwiązanie problemu lub wspomoże klienta w podjęciu decyzji zakupowej. W razie zapewnienia niewystarczających informacji, może on zapytać o dodatkowe dane, by lepiej dobrać prawidłową odpowiedź. Dla klienta oznacza to możliwość uzyskania natychmiastowej pomocy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. 


Użytkownik uzyska odpowiedź w wyniku przeprowadzenia naturalnego dialogu, bez konieczności uciążliwego wybierania opcji, co charakteryzuje istniejące rozwiązania, korzystające z predefiniowanych ścieżek prowadzących do odpowiedzi. Dla właściciela sklepu oznacza zautomatyzowany i nowoczesny system wsparcia klienta, który samodzielnie radzić sobie będzie z większością powtarzalnych zapytań, bez udziału pracownika firmy. W konsekwencji IssueCHECK stanie się prostym i tanim narzędziem, które jednocześnie poprawi szybkość i poziom obsługi klientów firm oferujących produkty i usługi na swoich witrynach internetowych.

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup AI WORD.Po lewej stronie napis: AI WORD.Po prawej stronie rysunek z napisem Customer Service i osobą siedzącą w słuchawkach z mikrofonem przed ekranem komputera.[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]

[Grafika nagłówkowa przedstawia startup AI WORD.
Po lewej stronie napis: AI WORD.

Po prawej stronie rysunek z napisem Customer Service i osobą siedzącą w słuchawkach z mikrofonem przed ekranem komputera.

[Na dole strony na grafice od lewej do prawej: logo Funduszy Europejskich Polska Wschodnia, flaga Rzeczypospolitej Polski, logo Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, flaga Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego).]