Absolwent w Transferowni – III edycja

Absolwent w Transferowni – III edycja

04/10/2017 11:34 przez Katarzyna Dobrzyńska Aktualności

Jesteś studentem i szukasz możliwości rozwoju? Zgłoś się do projektu „Absolwent w Transferowni - komunikacja marki w architekturze”! Oprócz zdobycia cennego doświadczenia możesz wygrać 10.000 zł.

Co Ciebie czeka? Zmierzysz się z realnym wyzwaniem biznesowym i przeżyjesz przygodę, która może być początkiem Twojej kariery!

Do projektu szukamy absolwentów oraz studentów ostatnich lat podlaskich szkół wyższych na kierunkach:

  • Architektura
  • Architektura Wnętrz

Uczestnicy utworzą dwie grupy, które będą konkurować ze sobą o jak najlepsze rozwiązanie zadania przygotowanego przez Partnera projektu – firmę CEDC International. Będzie to projekt koncepcyjny strefy wejścia i holu siedziby „Polmos” Białystok S.A. przy ul. Eelewatorskiej w Białymstoku.


Zespoły projektowe wspierać będą mentorzy - pracownicy naukowi oraz przedstawiciele firmy CEDC International.


Dodatkowo każdy z Was weźmie udział w szkoleniach z zakresu Business Model Canvas, Networkingu, Zarządzania czasem, Design thinking oraz Wystąpień publicznych, które są niezbędne do dalszej pracy. Dokładny harmonogram spotkań zostanie ustalony po uformowaniu się grup roboczych. 


Realizacja „wyzwań” będzie odbywała się w Transferowni – kreatywnej przestrzeni zlokalizowanej w Inkubatorze Technologicznym Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz w siedzibie „Polmos” Białystok S.A.


Termin przekazania wypracowanych rozwiązań przez poszczególne grupy to 14 stycznia 2018 r. O zwycięstwie będą decydowały przede wszystkim innowacyjność rozwiązania, przewaga konkurencyjna projektu, a także gotowość projektu do wykorzystania komercyjnego. 


Nagrody:  po 10.000 zł dla każdej osoby ze zwycięskiego zespołu.


Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w projekcie należy uzupełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy, wraz z elektroniczną wersją rozwiązania zadania rekrutacyjnego. Zadanie polega na zaprojektowaniu i przedstawieniu w formie wizualnej koncepcji abstrakcyjnej przestrzeni (3-wymiarowej), w której wnętrze harmonijnie łączy się z zewnętrzem.

W związku z dużą ilością zgłoszeń ogłoszenie wyników zostanie przesunięte w czasie. Wyniki zostaną wysłane do kandydatów mailowo.

  

Organizatorami wydarzenia są Białostocki Park Naukowo-Technologiczny i firma CEDC International.

Organizatorami wydarzenia są Białostocki Park Naukowo-Technologiczny i firma CEDC International.

u

Pliki do pobrania

  • Załącznik 2. do Regulaminu - Umowa o przeniesienie autorskich praw majątkowych

  • Zadanie rekrutacyjne BPN-T CEDC

  • Formularz zgłoszeniowy "Absolwent w Transferowni" III edycja

  • Regulamin projektu Absolwent w Transferowni edycja III